Szybki internet wi-fi w Grójcu

Najlepsza oferta internetu bezprzewodowego dla domu i firmy! Szybkie i stabilne łącze to gwarancja dobrej rozrywki i efektywnej pracy.

smart
PLN 49.00 brutto 1 m-c
Download 6 Mb/s
Upload 1 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: od 99 zł
basic
PLN 59.00 brutto 1 m-c
Download 8 Mb/s
Upload 1 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: 0d 99 zł
medium
PLN 69.00 brutto 1 m-c
Download 10 Mb/s
Upload 1 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: od 99 zł
pro
PLN 79.00 brutto 1 m-c
Download 12 Mb/s
Upload 1 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: od 99 zł
playroom
PLN 109.00 1 m-c
Download 15 Mb/s
Upload 5 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: od 99 zł
premium
PLN 120.00 brutto 1 m-c
Download 20 Mb/s
Upload 5 Mb/s
Router wi-fi od 80 zł
Aktywacja: od 99 zł

Bogata oferta i duży wybór różnorodnych pakietów to gwarancja, że na pewno znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. Klientom indywidualnym oferujemy wysokiej jakości stały dostęp do internetu za pośrednictwem łączy kablowych i bezprzewodowych. Oferujemy możliwość podłączenia wielu komputerów w domu w ramach jednej opłaty instalacyjnej. Firmom chcącym założyć lub zmodernizować infrastrukturę sieciową oferujemy nowoczesne okablowanie sieciowe według obowiązujących standardów z użyciem markowych i sprawdzonych komponentów. Oferujemy wsparcie techniczne oraz gwarancje na nasze okablowanie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę firm lub placówek dydaktycznych w postaci outsourcingu.

Stałe i szybkie łącze

Oferujemy stałe i szybkie łącza do Internetu dla każdego - od 3Mbps dla oszczędnych po 32Mbps+ dla użytkowników wymagających. Bez limitów i dodatkowych opłat, z gwarancją ceny na okres trwania umowy. Każdy z naszych klientów może zamówić stały, rutowalny (publiczny) adres IP.

Obecnie zasięg naszej sieci pokrywa miasto Grójec oraz obszar w promieniu 15km od niego.

Nowoczesna technologia

Poznanie potrzeb klienta pozwoli nam zaproponować odpowiednią dla Ciebie technologie. Wykorzystujemy w naszych sieciach optymalne media zapewniające najlepsze rozwiązanie. Dlatego właśnie nie skupiamy się wyłącznie na okablowaniu miedzianym, ale także jesteśmy w stanie zaoferować do oddalonych placówek tańszą ale niezwykle stabilną profesjonalną radiolinie. Światłowód z kolei przestał być domeną bogatych, obecnie w wielu przypadkach taka technologia może okazać się zdecydowanie tańsza niż inne media.